دفتر حقوقی دکتر شاپور فرهنگ پور

دفتر حقوقی دکتر شاپور فرهنگ پور


شرح پروژه

در جوامع متمدن امروزی وکیل دادگستری مظهر از خود گذشتگی ، جرات ، شهامت ، پرچمدار آزادی و حق و عدالت حامی مظلوم و دشمن سر سخت ظلم ، استبداد و بی قانونی شناخته می شود. معیار و سنگ محک هر کشور متمدن وضعی است که وکلای مدافع آن کشور دارند اگرچه جامعه وکلا طبق قوانین و مقررات مصوب آزادی عمل داشته بتوانند از حقوق مردم دفاع کنند آن جامعه را مترقی و آزاد می نامند. گروه فنی و مهندسی بولدیت آمادگی طراحی وب سایت وکلای اهواز را بهترین کیفیت داشته و با انجام عملیات بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر سایت شما را در صفحات اولی موتور جستجوگر گوگل قرار خواهد داد.


بیوگرافی دکتر شاپور فرهنگ پور

دکتر شاپور فرهنگ پور در سال ۱۳۵۰ در شهرستان اهواز متولد و تحصیلات پیش دانشگاهی خود را در این شهر به اتمام رساند. در سال ۱۳۷۴ وارد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گردید و در سال ۱۳۷۸ در مقطع کارشناسی ارشد حقوق دانش آموخته و در همان سال در مقطع کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه علوم و تحقیقات تهران پذیرفته و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه مذکور گردید. در سال ۱۳۷۸ در آزمون ورودی کانون وکلای مرکز قبول و در سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک دادگستری از کانون مرکز گردید. درسال ۱۳۸۶ جهت ادامه تحصیل به کشور هندوستان عزیمت و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته تجارت بین الملل از دانشگاه پونا هندوستان گردید.

خدمات دفتر حقوقی دکتر فرهنگ پور

  • ارائه خدمات مشاوره ای به اشخاص حقیقی یا حقوقی.
  • حل و فصل اختلافات مدنی و تجاری و سایر زمینه های حقوقی.
  • قبول وکالت از اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی.
  • ارائه خدمات مشاوره ای به شرکت های تجاری در مواجهه با چالشها و مشکلات حقوقی.
  • انجام فعالیت های تحقیقی و پژوهشی در زمینه های مختلف حقوقی.
  • قبول داوری در اختلافات اشخاص حقیقی یا حقوقی.
  • قبول وکالت از اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی.
  • ثبت شرکتهای بین المللی در ایران.

خدمات سایت دکتر فرهنگ پور

سایت دفتر در بردارنده امکانات و خدمات متنوعی در زمینه های کاربردی و علمی و تخصصی است:

  • همایش ها سایت دفتر حقوقی در نظر دارد که در خصوص همایش های داخلی و بین المللی حقوق به طور تخصصی اطلاع رسانی نماید.
  • داوری سایت یکی از اهداف خود را تهیه مقالات، نظریات، تصمیمات دادگاه ها در خصوص داوری معرفی کتب و آثار منتشره در خصوص داوری قرارداده است.

پژوهش در سایت دکتر فرهنگ پور

با توجه به اینکه پژوهش یکی از اصول مطالعه در هر علمی می باشد در سایت دفتر حقوقی بخشی به این مبحث اختصاص داده شده است و مباحث مربوط به پژوهش حقوقی در زمینه تهیه لوایح دفاعیه، پروپوزال برای تحقیق حقوقی و دانشجویان ارشد و دکتری حقوق و روش تحقیق در علم حقوق را ارائه داده است.

[vc_message]آدرس: اهواز، خیابان طالقانی، نبش فردوسی، شماره 84، طبقه دوم[/vc_message]

زلند