طراحی اپ تلفن همراه

طراحی اپ تلفن همراه

طراحی اپ تلفن همراه

در عصر فناوری اطلاعات، روز به روز بر تعداد کاربران تلفن های همراه هوشمند افزوده می شود. کاربرانی که شاید دانش استفاده از کامپیوتر را نداشته باشند، اما با تلفن های هوشمند به خوبی ارتباط برقرار کرده و نیازهای خود را از این گجت برآورده سازند!  وارد فضای مجازی شده و از صفحات اجتماعی دیدن می کنند، تحقیقات اینترنتی انجام می دهند و اکثر  فعالیت های روزانه خود وابسته به تلفن هوشمند می باشند. با توجه به بهبود وضعیت اینترنت کشورمان در سال های اخیر  کاربران بیشتری به اینترنت دسترسی پیدا کرده و در واقع دسترسی به دنیای مجازی همه گیر شده است. این مهم باعث شده که در سال های اخیر بسیاری از صاحبان و مدیران کسب و کار، چه آنان که پیش از این وارد دنیای تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین شده بودند و چه کسانی که تجربه حضور در فضای مجازی و تجارت الکترونیک را نداشته اند، به طراحی اپ تلفن همراه توجه ویژه ای داشته باشند.

با طراحی اپ تلفن همراه می توانید امکانات گسترده ای را در اختیار کاربران خود قرار دهد. برای مثال با طراحی اپلیکیشن native و دسترسی به امکانات تلفن همراه مانند بلندگو و دوربین و … می توان تجربه ای متفاوت برای کاربران ایجاد کرد. تحقیقات نشان می دهد که کاربران تلفن های هوشمند انتظارات متفاوتی داشته و خواهان برآورده شده آن هستند. برای مثال تحقیقات نشان می دهد تعداد کاربران تلفن های هوشمند که از طریق اپلیکیشن اقدام به جستجو نموده بیشتر از رایانه های رومیزی و رایانه های همراه می باشد.

طراحی اپلیکیشن موبایل فروشگاهی، طراحی اپ موبایل کاربردی، طراحی اپ موبایل با اهدف تبلیغاتی و طراحی اپ موبایل مکان محور اهداف بیشتر کسب و کار ها از طراحی اپ موبایل می باشند.

در نظر داشته باشید که با داشتن یک اپلیکیشن گوشی مناسب می‌توانید از محبوبیت بی‌نظیر اپلیکیشن‌های گوشی کمال استفاده را ببرید و به مشتریان خود خدمات سریع و با کیفیتی را ارائه دهید. بدین ترتیب مشتریان نیز همواره به شما وفادار خواهند بود و از خدمات شما بهره‌مند خواهند شد.

برخی امکانات طراحی اپ تلفن همراه :

  • سهولت کاربران در دسترسی به خدمات یا کالا.
  • در دسترس بودن نسبت به سایر دیوایس های هوشمند نظیر لپ تاپ و PC.
  • توانایی قرار دادن اطلاعیه های گوناگون در نرم افزار جهت ارتباط بیشتر با مشتری و کابران.
  • امکان پرداخت آنلاین توسط درگاه های بانکی امن با بانک های عضو شبکه شتاب.
  • توانایی بر قرار نمودن ارتباط با کاربران از طریق اپلیکیشن جهت انجام امور پشتیبانی.
  • سهولت در گسترش اپلیکیشن و تبلیغات آسان تر نسبت به کسب و کارهای سنتی.

اپلیکیشن های موبایل را به دو روش می توان ایجاد کرد

1. تبدیل سایت موجود شما به اپلیکیشنبه گونه ای که کاربر پس از کلیک بر روی آیکون برنامه در گوشی شخصی خودش، سایت شما به صورت Full Screen در موبایلش باز می شود و می تواند از کلیه قابلیت های سایت شما بهرمند شود. ( پیشنهاد گروه فنی و مهندسی بولدیت  برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید. )

2. طراحی و تولید اپلیکیشن با ساختار گرافیکی و عملکردی خاص و مورد دلخواه خریدار که در این روش ابتدا سناریویی برای طرح شما نوشته شده مرحله به مرحله اجرا تا در نهایت به انتظار ذهنی شما نزدیک شوند.

گروه فنی و مهندسی بولدیت همواره آماده ارائه مشاوره‌های لازم جهت تولید طراحی اپ تلفن همراه باکیفیت در جهت ساده‌سازی فرآیندها و بهبود آن‌ها در نرم‌افزار موبایل شما هستند. پس از تهیه طرح اولیه حتماً با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم جهت بهبود طرح و همچنین عقد قرارداد و انجام کار در این زمینه را به شما بدهند.

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod

به کمک نیاز دارید ؟ چت با ما