0

ژاکت یک فروشگاه آنلاین مبتنی بر سیستم چند فروشندگی برای فروش محصولات مبتی بر وب است که محصولات در ۵ دسته قالب وردپرس، افزونه وردپرس، WHMCS، اسکریپت php و الگوها و قالب‌های HTML توسط فروشندگان حقیقی و در چارچوب قوانین و ضوابط ژاکت عرضه و پشتیبانی می‌شود.

چرا فروش محصول در ژاکت؟

جالب است بدانید …

 

با عرضه یک محصول با کیفیت میلیونر شوید

برخی از سوالات متداول فروشندگان

پس از ثبت محصول در ژاکت می‌توانید درخواست فعال سازی سرویس گارد را در تیکت محصول به ژاکت اعلام کنید. با فعال سازی این سرویس تا ۵ محصول را می‌توانید در سطح یک به کمک گارد لایسنس گذاری کنید. در صورت استفاده از این سهمیه خود می‌توانید طی تیکت درخواست ارتقا به سطح ۲ و امکان درج ۱۰ محصول دیگر به صورت لایسنسی برای ژاکت ارسال کنید.

ابتدا در تیکت “ارتباط با ژاکت در موارد خاص” از کارشناسان ژاکت امکان یا عدم امکان جایگزین شدن برای آن محصول را سوال بفرمایید و در صورت تایید، محصول را به صورت اورجینال تهیه و فارسی سازی کرده و در قالب یک محصول جدید آن را در ژاکت به ثبت برسانید. کارشناسان ژاکت پس از بررسی دقیق محصول ارسالی شما، آن را با محصول قبلی جایگزین خواهند کرد.

پاسخ این سوال را می‌توانید به طور کامل در مقاله “از چه منابعی جهت انتخاب محصول برای فروش در ژاکت استفاده کنیم؟” دریافت کنید.

جهت آشنایی کامل با مدال‌های محصول و فروشنده می‌توانید مقاله  “معرفی نشان های ژاکت” را بررسی بفرمایید.