پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ


در کلیه پروژه ها، به مدت شش ماه از زمان عقد قرارداد پشتیبانی رایگان خواهد بود.

شرکت ما در راستای احترام به حقوق مشتریان هر ساله مبالغ خود را با تعرفه نظام صنفی رایانه ای کشور تطبیق خواهد داد و همیشه سعی دارد مقرون به صرفه ترین راهکار را به شما پیشنهاد دهد.

پس از بازدید تیم شبکه ما کلیه موارد از جمله نقشه و پیکربندی مورد نیاز، جدول زمانبندی انجام کار برای شما ارسال خواهد شد.

کارشناسان متخصص ما در یک جلسه جهت بررسی ساختار و تجهیزات موجود به محل اعزام خواهند شد.

استحکام قطعات چاپ شده در حد بسیار زیاد و قابل قبول است به صورتی که حتی می توان از قطعه بعنوان جزئی از یک دستگاه (مثلاً چرخ دنده یا گیربکس) استفاده کرد.

بله. قطعات چاپ سه بعدی شده توسط مواد اولیه مورد استفاده ما (بخصوص ABS) قابلیت پرداخت، سمباده کاری و رنگ کاری دارند. به این معنی که می توان پس از انجام عملیات چاپ سه بعدی و آماده شدن قطعه، سطح آنرا سمباده کاری نمود یا جاهای مورد نظر را سوراخکاری و حتی قسمت های مختلف آنرا رنگ آمیزی کرد.

مواد اولیه استفاده شده برای چاپ سه بعدی از جنس پلاستیک های فشرده ABS و PLA است. در موارد خاص، طبق خواست مشتری، می توانیم برای چاپ قطعه از مواد اولیه انعطاف پذیر PVC (با خاصیت ارتجاعی) هم استفاده کنیم.

کلیه مراحل کار از جمله آماده شدن و ارسال قطعه از طریق ارسال پیامک و ایمیل به کاربر اطلاع داده می شود. همچنین کاربر می تواند از طریق وارد کردن “کد پیگیری” از قسمت “پیگیری سفارش” سایت، عکسهای قطعه چاپ شده خود را مشاهده کند.

سرعت پرینت در پرینتر سه بعدی، نسبت به پیچیدگی و اندازه مدل سه بعدی، تنظیم می شود. هر چه طرح پیچیده تر و با دقت بالاتری مدنظر باشد، سرعت چاپ سه بعدی قطعه باید روی عدد کمتری تنظیم شود و در نتیجه زمان بیشتری برای پرینت آن طرح نیاز است. برای محاسبه زمان تقریبی چاپ یک قطعه در پرینترهای سه بعدی، پس از تعیین کردن مشخصات چاپ قطعه (دقت و سرعت) از نرم افزارهای واسط استفاده می شود.

هزینه چاپ سه بعدی یک قطعه به مقدار زمان لازم برای چاپ آن بستگی دارد. هزینه چاپ توسط سایتboldit.ir به ازای هر ساعت، ۱۰ الی ۱۵ هزار تومان است (برحسب پیچیدگی و تعداد سفارش) که به نسبت دیگر مراکز چاپ سه بعدی در ایران ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. کارشناسان ما پس از بررسی فایل ارسالی، با شما تماس گرفته و پس از اطلاع از کیفیت مورد نظر و نیز سایر پارامترهای لازم برای تنظیمات چاپ، نسبت به صدور پیش فاکتور (با هماهنگی) اقدام می کنند. در صورت پرداخت پیش فاکتور، روند چاپ و ارسال آن برای شما آغاز می شود.

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod