معرفی شغل چاپ آگهی بصورت آنلاین

چاپ آگهی بصورت آنلاین

معرفی شغل چاپ آگهی بصورت آنلاین

قبل از صحبت کردن در خصوص شغل چاپ آگهی بصورت آنلاین پیشنهاد می گردد که مقاله معرفی شغل طراح گرافیک را مطالعه نمایند. همانطور که در مقاله معرفی شغل گرافیست اشاره شد تولد و توسعه گرافیک زمانی شکل گرفت که عصر صنعتی شدن و تولید انبوه کالای صنعتی و غیر صنعتی آغاز شد و برای معرفی انبوه کالاها نیاز به تبلیغ پیدا شد تا مشتری در انتخاب خود دچار سردرگمی نشود. طبیعی است که برای عموم مردم تبلیغ کردن نیازمند زبان مشترکی بود که از تلفیق خطوط، رنگ ها و علامت هایی باشد که تصویر شکل گرفته بتواند خواسته تولید کننده محصول را برآورده سازد.حال با کنار هم قراردادن این عناصر و کسب آموزش های لازم فرصت آن رسیده که از دانش خود بهره گیری نموده و به درآمد برسید. برخلاف شغل گرافیست شما می توانید با راه اندازی یک کسب و کار آنلاین چاپ آگهی بصورت آنلاین بیش از ده نفر را مشغول به کار نموده و ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت و توجه به نیاز مشتری در شغل خود موفق شوید.

ملزومات راه اندازی چاپ آگهی بصورت آنلاین

برای راه اندازی هر شغل نیازمند یک سری ملزومات بوده که با داشتن آن یا بخش اعظمی از آنچه می بایست داشته باشید در کسب و کار خود موفق شوید. در ذیل به اهم آن اشاره خواهد شد. هر چند این موارد با توجه به نظرات شخصی دیگران میتواند و کم و زیاد گردد.

 • یک وب سایت اینترنتی – همانطور که از اسم آن پیداست این شغل بصورت آنلاین و از طریق بستر مجازی نسبت به ارائه خدمات می پردازد پس صاحبان این کسب و کار در اولین قدم می بایست یک وب سایت را برای کار خود در نظر بگیرند. در وحله ی اول وب سایت همان دفتر کار می باشد.
 • نیروی انسانی – ضرب المثل قدیمی هست که می گوید همه کاره هیچ کاره است. پس با تکیه بر این مثل باید بگوییم که برای ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت می بایست حتما از نیروهای متخصص در هر حوزه استفاده نمود. برای مثال نیروهای مورد نیاز در این حرفه می توانند طراحان لوگو و نماد، طراحان کارت های ویزیت ، طراحان بروشور و کاتالوگ و تعدادی برنامه نویس و تولید کننده محتوا برای پشتیبانی از وب سایت.
 • حمل و نقل – گاها بعضی سفارشات نیازمند چاپ بوده و می بایست محصول را بصورت فیزیکی به دست مشتری برسانیم. در این جا مسئله چاپ و چاپخانه و نحوه ی ارسال محصول مطرح می باشد.
 • تعامل با چاپخانه ها– پیشنهاد گروه فنی و مهندسی بولدیت در معرفی این شغل و در جهت کاهش هزینه ها تعامل با چاپخانه می باشد. از این بابت که تهیه دستگاه ها و ماشین آلات صنعت چاپ هزینه ای بس گزاف به همراه داشته توصیه میکنیم با چند چاپخانه مطمئن وارد مذاکره شده تا سفارشات شما را با قیمت همکار چاپ نمایند.

در ادامه با وظایف طراح گرافیک، مهارت و توانمندی های مورد نیاز طراح گرافیک، تحصیلات لازم برای ورود به شغل طراح گرافیک، بازارکار و فرصت شغلی و میزان درآمد طراح گرافیک و برخی از طراح گرافیک های معروف و مشهور آشنا می شوید

وظایف کارکنان در بخش خدمات چاپ آگهی بصورت آنلاین

 • صحبت درباره نیازها و خواسته های مشتری و مشخص کردن ویژگی های سفارش او
 • انتخاب بهترین و مناسب ترین روش، مواد و سبک متناسب با سفارش مشتری
 • ایجاد طرح های اولیه کار برای نشان دادن به مشتری
 • استفاده از نرم افزارهای تخصصی کامپیوتری برای آماده کردن طرح ها
 • تولید نسخه نهایی با رعایت کردن ویژگی های دقیق نوشتاری، اندازه و رنگ
 • انجام کار با در نظر گرفتن بودجه و زمان اختصاص یافته به آن

مهارت و توانمندی ها کارکنان در بخش خدمات چاپ آگهی بصورت آنلاین

 • تخیل و خلاقیت – که از ارکان اصلی ایده پردازی و انجام کارهای هنری می باشد.
 • داشتن ذوق هنری و مهارت در طراحی
 • داشتن اطلاعات کافی از حیطه ها و تخصص های مرتبط مانند روش های چاپ و عکاسی
 • توانایی مدیریت زمان و انجام کار مطابق با بودجه و زمانبندی آن
 • آگاهی از آخرین تغییرات و اطلاعات در حوزه گرافیک
 • مهارت خوب ارتباطی
 • توان بازاریابی خوب
 • مهارت در کار با کامپیوتر و استفاده از نرم افزارهای گرافیکی – زیرا کامپیوتر امروزه رکن اصلی کارهای گرافیکی بوده و به توسعه آن کمک بسیاری کرده است.

امروزه نرم افزارهای رایانه ای یکی از مهم ترین ابزارهای اصلی کار در شغل گرافیستهستند که یاری گر او در رسیدن به اهدافش می باشد. اگر به بررسی اجمالی آگهی های استخدامی شغل گرافیست بپردازید، متوجه خواهید شد اکثر کارفرماها، شرکت ها و سازمان ها یکی از شرایط جذب طراح گرافیک را تسلط بر نرم افزارهای مربوط به حوزه گرافیک قرار داده اند.

تحصیلات لازم برای راه اندازی شغل چاپ آگهی بصورت آنلاین

علاقه مندان برای راه اندازی کسب و کار چاپ آگهی بصورت آنلاین در کنار ویژگی های شخصی، دانش و تخصص نیاز دارند که با مفاهیم اولیه صنعت چاپ و طراحی آشنا بوده و حداقل توانایی مدیریت چند نفر متخصص این حوزه را کسب کند. برخی از طراح گرافیک ها به صورت تجربی وارد این کار شده اند. یعنی با دیدن دوره های آموزشی مرتبط در آموزشگاه های آزاد، طراحی گرافیکی را شروع کرده اند که برخی از آنها نیز به دلیل علاقه و پشتکار زیاد خود موفق هستند.

دانش آموزان علاقه مند می توانند پس از مقطع راهنمایی وارد هنرستان در رشته گرافیک شده و در صورت تمایل در دانشگاه آن را ادامه دهند.

در دانشگاه های مختلف کشور در گروه هنر رشته گرافیک (یا ارتباط تصویری) در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد که علاقه مندان به گرافیک می توانند وارد این رشته ها شده و آموزش رسمی ببینند.

البته ذکر این نکته قابل تامل است که تجربه در کار گرافیک بسیار نقش مهمی را ایفا می کند. دانشجویان رشته گرافیک باید سعی کنند در حین تحصیل هم با انجام کارها و پروژه هایی توان و تجربه خود را افزایش دهند.

درآمد و حقوق در شغل گرافیست

طراح گرافیک هایی که در استخدام سازمان یا شرکتی به خصوص در بخش خصوصی هستند، درآمدهای متفاوتی دریافت می کنند. در جدیدترین پژوهش صورت گرفته در اواخر سال ۱۳۹۲ توسط تعدادی از متخصصان شغلی کشور، گروه های مختلف شغلی از نظر درآمدی مورد بررسی قرار گرفته اند. بر این اساس متوسط حقوق و درآمد طراح گرافیک نیز استخراج شده است. از آنجا که تجربه و سابقه کاری یکی از عوامل موثر در تعیین حقوق و درآمد هر فردی از جمله طراح گرافیک می باشد.

شخصیت های مناسب شغل گرافیست

در یک انتخاب شغل صحیح و درست، عوامل مختلفی از جمله ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علایق، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و … برای هر فرد باید در نظر گرفته شوند. یکی از مهم ترین این عوامل ویژگی های شخصیتی می باشد. شناخت درست شخصیت هر فرد فرآیندی پیچیده و محتاج به تخصص و زمان کافی است. البته هر فردی ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد، حتی افرادی که به نوعی تیپ شخصیتی مشابه دارند، باز هم در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند.

به طور کلی همیشه افراد موفقی از تیپ های شخصیتی مختلف در تمام مشاغل هستند و نمی توان دقیقا اعلام کرد که فقط تیپ های شخصیتی خاصی هستند که در شغل گرافیست موفق می شوند. اما طی تحقیقاتی که صورت گرفته تیپ های شخصیتی ای که برای شغل گرافیست معرفی می شوند، عموما این کار را بیشتر پسندیده و رضایت شغلی بیشتری در آن داشته اند.

 

عنوان شغل چاپ آگهی بصورت آنلاین بصورت ویژه توسط گروه فنی و مهندسی بولدیت تجزیه و تحلیل و بر روی فضای مجازی نشر داده شده است لذا کاربران می توانند با مطالعه کم و کیف آن و بر اساس تجربیاتی که در این زمینه کسب نموده اند آن را بهبود ببخشند. منتظر دیدگاه های ارزشمند شما هستیم.

به اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod