اینترنت ارزان

√ اشتراک اینترنت ارزان

این روزها دیگر اینترنت نه تنها یک اتفاق لوکس و خارق العاده نیست بلکه به یکی از همیشگی های زندگی روزانه ما آدم ها مبدل شده است. همه افراد به میزان مصرفشان از تعرفه های متداول و متفاوت بهره می برند. گاهی برخی از افراد فقط به بررسی اخبار روزمره و نگاه انداختن به صندوق پیام های روزانه شان بسنده می کنند اما برخی دیگر از افراد اینترنت را به عنوان یک راه کسب درآمد نگاه کرده و از آن بهره اقتصادی می برند. جا دارد در این میان به افرادی هم بپردازیم که دانلود یا بارگذاری فایل های گوناگون اعم از فایل های صوتی و تصویری جزئی از زندگی شان شده است. گروه فنی و مهندسی بولدیت قصد دارد با ارائه خدمات اینترنت ارزان و با کیفیت دسترسی به دنیای مجازی را برای همگان آسان و ارزان نماید.

چرا خدمات ارائه اینترنت در شرکت بولدیت ارزان تر می باشد؟

هنگامی که شما اقدام به گرفتن اشتراکت اینترنت می نمائید به دو صورت می بایست بسته مورد نظر خود را خریداری نمائید. 1) شارژ اعتبار حساب خود که در این صورت می بایست کارت شارژ به مبلغ مورد نظر خریداری نموده و حساب خود را شارژ نمائید. در این صورت شما بسته به نوع انتخاب خود متحمل 9 درصد هزینه مالیات بر ارزش افزوده و کارمزد تراکنش خرید که از سوی شرکت ایرانسل از شارژ شما کسر گردیده خواهید شد. 2) خرید آنلاین بسته اینترنتی از وب سایت شرکت ایرانسل که در این صورت نیز شما 9 درصد مالیات برارزش افزدوه و کارمزدی جهت خرید بسته مورد نظر پرداخت خواهید نمود.

مثال: با خرید یک بسته 3 گیگابایت 13 هزارتومان شما مبلغ 14350 هزارتومان با احتساب 9 درصد مالیات برارزش افزوده پرداخت کرده اید. در صورتیکه بولدیت همان بسته 3 گیگابایتی را با قیمت 12 هزار تومان به کاربران عرضه می نماید.

بر این اساس خدمات اینترنتی حجمی بولدیت با حذف کارمزد و حذف مالیات برارزش افزوده و تخفیف در قیمت، پکیج های مختلفی که متناسب با مصرف روزمره شما بوده را طراحی نموده است. 

√ برای استفاده از خدمات اینترنت بولدیت به چه چیزی نیاز داریم؟

  • سیم کارت ایرانسل.
  • تلفن همراه هوشمند ، لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی.
  • داشتن پوشش خدمات ایرانسل در محدوده جغرافیایی.

ویژگی های اشتراک اینترنت ایرانسل بولدیت چیست؟

  • امکان گرفتن استعلام مانده ترافیک.
  • امکان لغو بسته قبل از اتمام مدت زمان قرارداد.
  • امکان گرفتن استعلام مدت زمان اعتبار بسته خریداری شده.

پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و با یک کلیک وارد دنیای مجازی شوید

چرا استفاده از خدمات اینترنت بولدیت را انتخاب کنیم؟