بهشت قلم


توضیحات پروژه

بهشت قلم – در سال های اخیر با فراگیر شدن کتاب های الکترونیک و گرایش مردم به استفاده از شبکه های مجازی و کاهش سطح مطالعه کار در حوزه نشر و کتاب، با مشکلات جدی مواجه شده است که سرانه کتابخوانی را در کشور به شدت کاهش داده اما هنوز هستند افرادی که در این وادی دلسوزانه و تمام توان کار کرده تا یار مهربان ما تنها نماند. گروه فنی و مهندسی بولدیت به کمک پایتخت تبلیغاتی مسلمان جهان شتافته و با انجام پروژه طراحی وب سایت در قم سعی نموده بخش کوچکی از این مجاهدت را عهده دار شود. وب سایت بهشت قلم یکی از محدود وب سایت های فعال در حوزه فرهنگی بوده که با امکانات بی نظیر سعی بر فراهم نمودن محیطی کاربرپسند و ارائه خدمات هرچه مطلوب تر را داشته است.


( به نام خالق بهشت و قلم )

با سلام و ارادت خدمت شما دوستان و اهالی علم و ادب

سایتی را که در پیش روی دارید حاصل تلاش بی وقفه جمعی از جوانان اهل فرهنگ و کتاب کشور عزیزمان ایران است که در راستای تحقق امر و فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مطالعه و کتابخوانی، پا به عرصه وجود گذاشت تا ذره ای از این بار سنگین فرهنگی را، با یاری و مساعدت شما، به دوش بکشد و پُلی باشد بین شما و ناشران و مؤلفان محترم ایران زمین.

گذری بر اهداف ما
ما در این مجموعه سعی داریم تا دوستانی که به سایت ما شرف یاب می شوند با دستی پر و رضایت کامل از سایت خارج شوند.

برای تحقق این مهم سعی کردیم که محصولاتی را که در سایت بهشت قلم بفروش می رسد، با تخفیفات ویژه، در اختیار شما عزیزان قرار داده تا با حداقل هزینه، محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید.

از آنجایی که گاهاْ کمبود وقت این اجازه را به ما نداده تا تمام کتاب ها را در سایت به معرض نمایش مشتاقان بگذاریم، تمهیداتی برای تهیه کتاب های مدنظر شما در نظر گرفته شده است که می توانید از طریق پل های ارتباطی ما با شما، کتاب مورد نظر را درخواست، و ما هم در اسرع وقت آن را تهیه و خدمت شما ارسال نماییم.

همکاری با شما
این سایت آمادگی خود را برای تجهیز کردن کتابخانه ها و همکاری با مؤسسات، ارگانهای دولتی، مجموعه های فرهنگی و حوزه ها، جهت رفع نیاز های کتابی و دیگر محصولات فرهنگی اعلام میدارد.

سخنی با ناشران و مولفان
بهشت قلم، ساز و کارهایی را برای معرفی ناشران و مولفان محترم به مخاطبان اندیشیده که برای اطلاعات بیشتر می توانید از یکی از پل های ارتباطی با ما در تماس باشید.

نظرات و انتقادات
امید می رود که دوستان در راه پیشرفت این گروه با ایراد نظرات و پیشنهادات خود از طریق سامانه پیامکی و یا ایمیل، ما را در این امر یاری نمایند.

امید است توانسته باشیم بخشی از نیازهای علمی و ادبی و فرهنگی دوستان را برطرف کرده باشیم.


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod