دانش ارتباطات ایران – ورژن جدید

دانش ارتباطات ایران – ورژن جدید


توضیحات پروژه

بروز رسانی وب سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای دانش ارتباطات ایران همگام با آخرین تکنولوژی های روز و با سئوی بی نظیر.


دانش ارتباطات ایران با ۸ سال تجربه در عرصه برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، به برگزاری و آموزش دوره های مصوب سازمان آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با نیاز روز بازار پرداخته تا افراد جویای کار براحتی بتوانند شغلی مناسب را برگزیدند. دانش ارتباطات ایران در عرصه آموزش های ضمن خدمت نیز با برگزاری دوره های ضمن خدمت ویژه شاغلین قدمی موثر برداشته و در راستای ارتقای اطلاعات فنی آن ها گامی موثر بردارد.

مجتمع دانش ارتباطات به عنوان یکی از مراکز پیشرو در امر آموزش های مقدماتی تا پیشرفته و به عنوان مرکز تخصصی آموزش دوره های کوتاه مدت فنی و مهندسی همچون فناوری اطلاعات، برق، مکانیک، عمران و معماری و دوره های عمومی همچون حسابداری، در استان شناخته میگردد. در حال حاضر مجتمع دانش ارتباطات همکاری با نماینده ۱- شرکت QA تکنیک آلمان (HSE و ISO) 2- شرکت یوکوگاوا ژا پن (PLC) 3- بنیاد آموزش ایرانیان ( ارائه مدرک بین المللی ) در استان خوزستان می باشد.

این مرکز برگزارکننده دوره های تخصصی شبکه، طراحی صفحات وب و برنامه نویسی رایانه ای در حوزه فناوری اطلاعات و دوره های SAFE، SAP، ETABS، TAKSA در حوزه عمران و ۳DMAX، AUTO CAD، نقشه کشی و نقشه خوانی، Revit در حوزه معماری می باشد. ازجمله دیگر خدمات این مجتمع که مجموعه ای است دانش بنیان، می توان به برگزاری آزمون های IT، طراحی و برگزاری دوره های خاص و سفارشی برای سازمان ها، مشاوره در پروژه های مختلف سازمانی اعم از فناوری اطلاعات، عمران، معماری و تجهیز HSE در آن ادارات نام برد.

فعالیت های اصلی

خدمات و فعالیت های اصلی مجتمع دانش ارتباطات به شرح ذیل می باشد:

  • آموزش دوره های تخصصی با ارائه مدرک آموزشی و مدرک بین المللی فنی و حرفه ای.
  • برگزاری دوره های HSE و ISO با مدرک بین المللی QA آلمان.
  • برگزاری دوره ویژه شرکت ها، سازمان ها، موسسات دولتی و غیر دولتی و نیاز سنجی آموزشی
  • برگزاری سمینارهای علمی و تخصصی رایگان و پژوهش محور در مجتمع.
  • ارائه خدمات پروژه ای ویژه سازمان ها از مطالعه، مشاوره و اجرا.
  • مشاوره توسط کارشناسان مجرب بمنظور انتخاب مسیر آموزش با توجه به استعداد، علاقه موجود.

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، فلکه چیتا، ساختمان صالحین، طبقه دوم.


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod