پی اس آنلاین

پی اس آنلاین


توضیحات پروژه

پی اس آنلاین – شاید بسیاری از ما در دنیای اینترنت زمان هایی از اوقات فراغت خود را در سایت های سرگرمی و بازی های آنلاین گذرانده ایم؛ ازجمله، بازی های فکری، بازی های گروهی، بازی های رقابتی مثل بازی پوکر و بازی های مربیگیری فوتبال و… این گونه سایت ها می تواند مخاطبان زیادی داشته باشد. همچنین می تواند مرکز خوبی برای فروش انواع بازی ها و سرگرمی ها باشد. قطعا کسانی که در این سایت ها به بازی مشغول می شوند علاقه شدیدی نسبت به انجام بازی های دیگر نیز دارند. پس میتواند مرکز جهت ارائه محصولات و یا کسب درآمد از بازی کردن اعضای سایت باشد. گروه فنی و مهندسی بولدیت با داشتن کادری مجرب و خلاق آمادگی خود را جهت راه اندازی بازی های آنلاین با گرافیک حرفه ای را دارد.


بازی PES Online، یک بازی مربیگری آنلاین فوتبال رایگان است. تیم فوتبال خودتان را بسازید و رویاهایتان در در مورد مربیگری یک تیم فوتبال را به حقیقت تبدیل کنید. شبیه ساز واقع گرایانه بازی مهارتهای مربیگری شما را در برابر مقابلات به امتحان خواهد کشید. انتخاب بازیکنان و تاکتیکهای مناسب، ساخت ترکیب مناسب و وضع تمرینات بازیکنان کلیدهای موفقیت شما در این بازی پی اس آنلاین خواهند بود. به غیر از این شما همچنین مسئول ساخت استادیوم و امکانات باشگاه و البته مدیریت امور مالی باشگاه خواهید بود. شما باید در تمامی این مسائل مهارت بیابید اگر میخواهید در بین مربیان فوتبال از سراسر دنیا موفق شوید .
بازی پی اس آنلاین نیاز به هیچ گونه نصب، کامپیوتر قدرتمند یا سرعت اینترنت بالا ندارد و شما میتوانید به طور رایگان آن را بازی کنید. علاوه بر این شما می توانید بازیهای تیم خودتان را با پخش زنده لرزشی تماشا کنید.


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod