سامیتا


توضیحات پروژه

سامیتا – سفر نمودن و احتیاج داشتن به هتل و وسایل مورد نیاز سفر و تمامی مربوط به آن مختص یک فصل یا روز خاصی از سال نمیباشد. همانطور که همه ما میدانیم از لحظه شروع سفر و حتی قبل از آن و مخصوصا در حین سفر به اطلاعات و افراد مختلفی نیازمند هستیم تا در این امر ما را یاری رسانده تا سفر خاطره انگیز را به یاد داشته باشیم.
فراهم نمودن محل اقامت و دیدن مکان های گردگشگری و اطلاع از منطقه جغرافیایی تا سرویس های ایاب و ذهاب همگی میتواند بخش از نیازهای ما در این زمینه باشد. بنابراین پیدا نمودن همه اینها در این زمینه همیشه برای بسیاری از افراد چالش برانگیز بوده است. بنابراین شما میتوانید در کنار آژانس مسافرتی موفقی که دارید یک وب سایت عالی و ایده آل داشته باشید تا مشتریانتان هم از آنها بهره لازم را ببرند. گروه فنی و مهندسی بولدیت با تجربه ساخت چنین وب سایت این امکان را داشته تا در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت یک وب سایت برای شما پیاده سازی نماید.


درباره سامیتا در دهه 70 دنیای جذاب صفر و یک کامپیوتر ما را به سمت‌وسوی تأسیس یک شرکت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کشاند. بعد از پشت سر گذاشتن چند سال فعالیت در همین زمینه و تولید نرم‌افزارهای مختلف ازجمله حسابداری و گذران فراز و نشیب‌های زیاد، اینترنت و کسب‌وکارهای اینترنتی جای خود را کم‌کم در جامعه باز کرد. هرروز شاهد ایجاد یک کسب‌وکار الکترونیکی بودیم، در همین راستا ما هم در حوزه گردشگری الکترونیکی پا به عرصه دنیای مجازی گذاشتیم، و با ایجاد یک سامانه بزرگ و قوی درزمینهٔ خدمات گردشگری و رزرو هتل به نام «رزرواسیون مهر» مسیر را ادامه دادیم. به لطف خداوند سایت به‌سرعت جایگاه اصلی خود را در بین کاربران پیدا کرد.

اکنون باگذشت چندین سال وفاداری مشتریان و به‌پاس تشکر و قدردانی تیم تحقیق و توسعه ضمن شناسایی نیازهای جدید مشتریان برآن شد که در سامانه‌ای قوی‌تر و بزرگ‌تر در حوزه گردشگری الکترونیکی به نام «samita» و دلگرمی به بیش از یک دهه تجربه در این حوزه با ارائه خدمات بیشتر و بهتر ازجمله: رزرو هتل آنلاین، خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار، مشاوره گردشگری و … آمده است، تا زمینه‌ساز آرامش، صرفه‌جو در هزینه، صرفه‌جو در وقت، مطمئن، متنوع، در دسترس، کاربرپسند و دارای اطلاعات مفید در خدمت شما باشد.

خدا را شاکریم که در سال ۹۵، ما شاهد گسترش گروه 2 نفرهٔ خود به بیش از 60 نفر هستیم و در 10 سال گذشته، به‌صورت موفقیت‌آمیزی توانستیم جامعه‌ای چند هزارنفری را مدیریت کرده، و حسن نیت خود را به مشتریان ثابت کنیم.

گروه سامیتا

تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که با اتکا به خداوند، تکیه‌بر علم روز به‌صورت تیم ورک متعهد و منسجم تمام تلاش و کوشش خود را جهت تحقق اهداف سازمانی خود به کار می‌بندد.

آنچه واقعاً هستیم:

خلاق، متنوع، به‌صرفه، سرشار از ایده‌های جذاب و مناسب برای انواع طیف مخاطبان، مشاور شما در سفر و پشتیبان 24 ساعته.

آنچه باید باشیم:

خوش‌برخورد، پاسخگو، پیگیر، متخصص، دقیق، به‌روز، جزءنگر، انعطاف‌پذیر، معتبر.

آنچه می‌خواهیم باشیم:

صرفه‌جو در هزینه، مطمئن، کاربرپسند، دارای اطلاعات مفید، شایسته، صمیمی، مشاور حرفه‌ای و بی‌طرف، صرفه‌جو در وقت، به‌روز و متخصص، پاسخگو، پیگیر، معتبر، متمایز، بین‌المللی.

مجوز سامیتا:

این وب سایت متعلق به آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری سامیتا بستان سفر کیش که با شماره 12390 در اداره ثبت شرکت‌ها ثبت شده وابسته است ، مجموعه ای فعال در زمینه گردشگری و رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما با بیش از 10 سال سابقه درخشان در این زمینه می باشد. خوشبختانه با کمک خداوند متعال، تلاش و کوشش شبانه روزی و رضایت مشتریان باوفایمان به درجه اخذ تعداد زیادی تقدیر نامه شده ایم.


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod