0

بهترین کشور ها برای مهاجرت برنامه نویسان

category:آموزشگاه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ محمدرضا جابری 539

برخی از افراد بسته به شرایط . تصمیم به مهاجرت میگیرند. برنامه نویسان نیز از این قاعده جدا نیستند. بنابر این به دنبال بهترین کشور ها برای مهاجرت خود هستند. ما در این مقاله از سری مقالات بولدیت قصد داریم تا بهترین کشور ها را برای مهاجرت برنامه نویسان به شما عزیزان معرفی کنیم

برنامه نویس کیست ؟

برنامه نویس کسی است زبان ماشین را بلد است. و می تواند با استفاده از کد به او بگوید که چه کاری را انجام بدهد و چه کاری را انجام ندهد. یک برنامه نویس باید ایده خلاقانه را در نظر گرفته سپس کد با زبان برنامه نویسی مورد نظر را به طوری بنویسد که رایانه بتواند آن را به انجام برساند.

برخی از وطایف برنامه نویسان :

  1. کدنویسی نرم افزارها را انجام می دهد.
  2. نرم افزارها را برای برنامه های سرور اصلاح و اشکال زدایی مینماید.
  3.  برای برنامه های سرور چند شبکه ای ، کد نویسی مینماید.
  4. تست و مستند سازی نرم افزار را انجام میدهد.

بیشترین تقاضاها برای کار :

وب‌سایت indeed.com که یک وب‌سایت مشهور کاریابی در سطح بین الملل است، در بیش از 50 کشور فعالیت دارد. براساس اطلاعاتی که از این سایت به دست می‌آید، زبان جاوا بیشترین میزان تقاضا برای کار را در سطح جهان دارا می‌باشد. همچنین زبان برنامه‌نویسی آر در کشورهای آمریکا ،سوییس و هند دارای تقاضای بسیار زیادی برای کار است.

مهاجرت به نروژ از طریق برنامه نویسی

نروژ یکی از شادترین کشورهای جهان است و سطح درآمد ها در این کشور از بسیاری از کشورهای دیگر بالاتر است. برنامه نویسان میتوانند تا 85 هزار دلار درآمد سالیانه از طریق کار کردن در نروژ داشته باشند.

مهاجرت از طریق برنامه نویسی به آمریکا

ایالات متحده همواره یکی از پیشروان تکنولوژی و پیشرفت در جهان بوده و مقر اصلی بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا دراین کشور است. همین مسئله باعث شده آمریکا به مکانی ایده آل برای فعالیت های برنامه نویسی تبدیل شود. این کشور بیش از 100 میلیون نفر نیروی کار دارد که حدود 4 تا 5 میلیون آن ها، برنامه نویسان هستند. درآمد سالیانه برنامه نویسان در آمریکا مبلغی حدود 80 هزار دلار در سال است.

مهاجرت کاری از طریق برنامه نویسی به استرالیا

این قاره ی گرم علاوه بر کانگوروها میزبان خوبی برای برنامه نویسان نیز می تواند باشد. دولت این کشور در 5 سال اخیر حدود 14 هزار شغل جدید در حوزه ارتباطات و تکنولوژی فراهم کرده که این مسئله، با استقبال خوبی از جانب برنامه نویسان در سراسر دنیا مواجه شده است. درآمد سالیانه برنامه نویسان در استرالیا سالیانه به طور متوسط 70 هزاری دلار گزارش شده است.

مهاجرت از طریق شغل برنامه نویسی به آلمان

قدرتمند ترین اقتصاد اروپا احتمالا می تواند شرایط خوبی برای برنامه نویسان و مهندسان نرم افزار فراهم کند. آلمان نیز مانند آمریکا بسیاری از کمپانی های مطرح دنیا به ویژه کمپانی های خودروسازی را در خود جای داده است. بسیاری از این شرکت ها در تلاش هستند تا با وارد کردن زبان انگلیسی به فضای کاری خود، بتوانند نیروهای خود را از سراسر جهان استخدام کنند. متوسط درآمد سالیانه برنامه نویسان در آلمان حدود 65 هزار دلار است.

شرایط مهاجرت از طریق برنامه نویسی به کانادا

کانادا یکی از بهترین کشورها برای برنامه نویسان محسوب می شود. این کشور بسیار مهاجرپذیر است و امکانات خوبی را در اختیار ساکنان خود قرار می دهد. در سال های اخیر بازار فناوری در کانادا پیشرفت زیادی داشته و شرایط خوبی برای برنامه نویسان و شاغلان در حوزه تکنولوژی فراهم شده است. درآمد سالیانه در کانادا حدود 80 تا 90 هزار دلار برای نامه نویسان است.

سوئد، بلژیک و نیوزیلند نیز با سرانه درآمد 50 هزار دلار در سال، از دیگر گزینه های مناسب برای مهاجرت برنامه نویسان هستند. در نظر داشته باشید که درآمد های گفته شده بیشتر برای کسانی است که به طور تمام وقت بتوانند شاغل باشند و توانایی خوبی در جلب نظر مدیران داشته باشند. طبیعی است که اگر به صورت نیمه وقت و یا موازی با سایر فعالیت های خود به برنامه نویسی بپردازید میزان درآمدی که کسب می کنید متفاوت خواهد بود

محمدرضا جابری
محمدرضا جابری

محمدرضا جابری علاقه مند به حوزه ای تی

مطالب مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Short url: