0

شبکه‌های اجتماعی انلاین به‌طور کلی سرویس های مبتنی بر وبسایت هستند که اشخاص قادرند در آنها عقاید، علاقه‌مندی‌ها، نظرات و محتویات مختلفی را با دیگران به اشتراک بگذارند. شبکه‌های اجتماعی چندین نوع هستند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها مربوط به شبکه‌های اجتماعی کسب‌ و‌ کار می‌باشد، استفاده از این شبکه‌ها برای بازاریابی دیجیتالی یکی از پررونق‌ترین روش‌های فعلی در ایران و جهان است

 

قلمروی موضوعی رسانه‌های اجتماعی :

 

 1. شبکه محور: متمرکز بر توسعه روابط و ارتباطات بین کاربران
 2.  اشتراک محور: متمرکز بر اشتراک گذاری محتوا از جمله محتوای چندرسانه ای
 3.  انتشار محور: متمرکز بر نشر و به اشتراک گذاری اطلاعات
 4. گفتگو محور: متمرکز بر گفتگو در عین ارسال موارد محتوایی دیگر
 5.  پیام‌رسان محور: متمرکز بر ارسال پیام‌ها با انواع قالب‌ها
 6.  همکارمحور: متمرکز بر همکاری‌های اجتماعی

 

چرا برای کسب و کار شما به رسانه های اجتماعی نیاز دارید؟

 

فیس بوک بیشترین استفاده از رسانه های اجتماعی را در میان تمام سنین باقی می گذارد. %35 کاربران از Instagram و 45٪ کاربران از تلگرام و 20٪ از فیس بوک به طور منظم با مارکت ها ارتباط دارند. 49 درصد ماهانه کاربران توییتر، مارکت ها یا شرکت ها را دنبال خواهند کرد.

42 درصد ماهانه کاربران توییتر مطالبی درباره محصولات و خدمات را از طریق توییت یاد می گیرند. 60 درصد از کاربران Instagram می گویند که محصولات را بر روی پلت فرم کشف می کنند و 75 درصد می گویند پس از دیدن یک پست اقدام کرده اند

یک فرصت بزرگ برای دستیابی به مشتریان خود از طریق این سیستم شبکه های اجتماعی وجود دارد، در آریان نت، ما می توانیم تمام حساب های شما را مدیریت کنیم، بنابراین شما مجبور نیستید زمان و وقت با ارزش خود را بر روی آن بگذارید

 

معرفی شبکه های اجتماعی : 

 

اینستاگرام

شما می توانید از Instagram برای نمایش کسب و کار خود به صورت بصری استفاده کنید. این نرم افزار چندین ابزار ارائه می دهد تا به شما در برقراری ارتباط با مشتریان کمک کند. این شبکه اجتماعی در حال رشد بسیار سریع است، بنابراین شما می توانید داستان خود را به یک مخاطب به سادگی بگویید.

فیس بوک
یک صفحه فیس بوک برای کسب و کار شما باعث می شود شما بیشتر قابل کشف و ایجاد مرکز برای ارتباط با مخاطبان خود شوید. تبلیغات فیس بوک دائمی، انتشار محتوا به موقع و راه های عالی برای قرار گرفتن در معرض بیشتر برای شرکت شما می باشد.

تلگرام
امروزه تلگرام یک نقش مهم در زندگی افراد پیدا کرده است و بیشتر افراد و مشتریان در این بخش فعالیت میکنند و روزانه به آن سر میزنند یکی از بهترین مکان هایی که برای فعالیت و تبلیغات میتوانید داشته باشید تلگرام است چون بیشتر افراد به طور نا خودآگاه بیشترین تمرکز خود را در این زمینه قرار داده اند.

توییتر

شما می توانید با Tweet، hashtag و یک تصویر ساده کار کنید. توییتر برای کسب و کار مستقیم به افرادی که می خواهند محصولات جدیدی را کشف کنند، معاملات خاصی را پیدا و یا از شرکت هایی که دنبال می کنند خرید کنند بسیار مناسب است.

 

بولدیت برای شبکه های اجتماعی شما چکار میکند ؟

 

 • تولید محتوای مناسب ، هدفمند

 • پشتیبانی شبکه های اجتماعی

 • آگاهی و افزایش تعداد کاربران

 • تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی

 • شناسایی مخاطبان هدف

 • آنالیز محتوای شبکه های اجتماعی