طراحی نرم افزار سفارشی

طراحی نرم افزار سفارشی

طراحی نرم افزار سفارشی

استفاده از نرم افزار آماده به کار همانند مجموعه اداری Office و مجموعه گرافیکی Adobe Photoshop و یا مجموعه مهندسی AutoCAD که از پیش مهندسی شده که به سرعت قابل بهره برداری بوده و بعضاً رایگان می باشند برای کلیه شرکت های خصوصی و دولتی از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه می باشد که این مهم بر هیچ یک از مدیران پوشیده نیست، اما گاهی پیش می آید که محصول مورد نیاز برای یک فعالیت خاص با شرایط و نیازمندی های آن کسب و کار هماهنگی نداشته و یا با توجه به سیاست های کاری یک شرکت تولید نرم افزار سفارشی مناسب ترین راه حل است.
همانطور که گفته شد از آنجا که استفاده از نرم افزارهای آماده کم هزینه ترین راه حل از نظر زمانی و مالی می باشد باید توجه داشت که طراحی نرم افزار سفارشی معمولا سختی های خاص خود را دارا بوده و تا تولید محصول مورد رضایت مشتری زمان بر است که این مهم صبر مشتری را جهت رسیدن به خواسته ی خود می طلبد. بر خلاف دیدگاه عمومی که نوشتن یک نرم افزاری بسیار ساده و ارزان تلقی میشود، تولید نرم افزاری کارا و مناسب که بتواند با نیازهای حال و آینده سازگار بوده و درعین حال با استانداردهای روز نیز هماهنگی داشته و بتواند در بلند مدت پاسخگوی نیازها باشد، فرایندی مشکل و زمان بر است.

طراحی نرم افزار سفارشی به درد چه کسانی میخورد؟

  • کلیه کسب و کارهای که نرم افزارهای آماده موجود جوابگوی کار آن ها نمی باشد.
  • کلیه کسب و کارهای که نرم افزارهای آماده موجود بدلیل داشتن امکانات گسترده کار با آن ها دشوار است.
  • کلیه کسب و کارهای که باتوجه به سیاست کاری خودشان نیازمند نرم افزاری اختصاصی می باشند.
  • کلیه کسب و کارهای که با توجه به اطلاعاتشان می بایست از نرم افزار ایمن و اختصاصی بهره بگیرند.

مطالب بالا را با دقت بررسی کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی نرم افزار سفارشی از مشاوران ما بصورت رایگان مشورت بگیرید. ما تا رسیدن به تصمیمی منطقی در کنار شما خواهیم بود و در صورتیکه تمایل داشتید میتوانید در تولید نرم افزار سفارشی خود بر روی تخصص و تبحر گروه فنی و مهندسی بولدیت حساب کنید.

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod