طراحی وب سایت مراکز تجاری

طراحی وب سایت مراکز تجاری

طراحی وب سایت مراکز تجاری

طراحی وب سایت مراکز تجاری

امروزه وجود مراکز تجاری یکی از اهداف جذب سرمایه افراد و در اختیار گذاشتن تمامی نیازهای مشتریان میباشد. خیلی از افراد آنلاین قبل از رفتن به مراکز خرید این انتظار را دارند تا در رابطه با آن مرکز تجاری, اطلاعاتی را کسب نمایند تا با دید بازتر گام های خود را بردارند. لذا شرکت طراحی بولدیت با داشتن کادری مجرب میتواند چنین وب سایتهایی را طراحی و پیاده سازی نماید. حتی با ترفندهای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو یا همان  SEO – Search Engin Optimization  میتوانیم طراحی وب سایت شما را در بالاترین رتبه در موتورهای جستجو مانند گوگل قرار دهیم تا بهتر و موثرتر دیده شوید. نمونه کارهای ما از این صفحه میتوانید این ادعا را ثابت نماید.از مهمترین اهداف که باید وب سایت های مراکز تجاری ایجاد شوند عبارتند از :

  • کمک به ایجاد اشتغال و خلق فرصتهای جدید
  • شناسایی بهینه عوامل مؤثر در بازارهای هدف توسط تشکیلات جامع و کارا
  • معرفی مراکز تجاری خود جهت جذب سرمایه گذاران و جلب مشارکت کنندگان از خارج
  • کاهش هزینه های بازاریابی، تبلیغات و …
  •  انتقال فرصتهای تجاری، سرمایه گذاری و مناقصات بین المللی در بازار هدف بـه فعالان اقتصادی در داخل کشور
  • ارائه اطلاعات اقتصادی و تجاری به مشارکت کننـدگان و بهـره بـرداران در مراکـز تجاری و نیز اطلاع رسانی حرفـه ای بـه منظـور معرفـی امکانـات و توانـایی هـای صنعتی کشور و اخذ اطلاعات مورد نیاز و تلاش در جهت ایجاد تماسهای مـؤثر رو در رو برای اعضای مرکز
  • شناسایی دقیق بازارهای هدف از طریق انجام فعالیتهای بازارشناسی و بازاریابی
  • حضور فعال و مؤثر در سازمانهای تخصصی و بین المللی مرتبط با تجارت
  • معرفی مغازه ها و امکانات گردشی و تفریحی در مرکز تجاری

و در نهایت صدها مزیت دیگر که تنها میتوان با داشتن یک وب سایت ایده آل برای موسسه و مرکز تجاری خود داشته باشید.

گروه فنی و مهندسی بولدیت در هر زمان و شرایطی از قبل از انجام مراحل طراحی و سفارش تا بعد از پیاده سازی وب سایت شما در کنار شما خواهیم بود و این نوید را به شما میدهیم تا بهترین شرایط را برای جذب و جلب بازدید کننده برای شما فراهم نماییم.

ضمناٌ انجام کلیه پروژه های طراحی وب سایت در اهواز و طراحی وب سایت مراکز تجاری با تخفیف ویژه برای همشهریان عزیز اهوازی انجام خواهد گرفت.

معرفی بخش های مختلف :
مراکز تجاری دارای فروشگاه ها و مغازه های مختلف میباشد. لذا تمامی این بخشها و همچنین قسمتهای دیگر را میتوان با فرمت بسیار مناسب به کاربران آنلاین وب سایتها معرفی نمود. طراحی این صفحه وب سایت باعث رونق مرکز تجاری مورد نظر خواهد شد.

اعلام تاریخ حراجی ها :
مطمئنا بازدید کنندگان ثابت وب سایت شما از طریق این قسمت دنبال حراج ها و اصطلاحا Offها میگردند. نیاز آنها را با طراحی این صفحه از وب سایت  برآورده نمایید.

اعلام زمان قرعه کشی و نتایج آن :
یکی از بهترین روش های اطلاع رسانی از برندگان در یک مسابقه ارائه این بخش میباشد. آنها هر روز مشتاقانه وب سایت شما را برای برنده شدن در یک مسابقه بازدید مینمایند و همین مورد باعث بالاتر رفتن رتبه وب سایت شما خواهد شد.

اعلام زمان فروش ویژه :
لیست فروشهای ویژه هفتگی و ماهیانه مرکز تجاری خود را میتوانید در این بخش قرار دهید تا بازدیدکنندگان و در نهایت مشتریان شما زمان خود را برای حضور در محل فروشگاه تنظیم نمایند. البته با انتخاب فروشگاه اینترنتی در بخش شماره 6 میتوانید تمامی امکانات فروشگاهی خود را داشته باشید.
همیشه در هر نوع وب سایتی میتواند مطالب منحصر به فرد در هر زمینه ای وجود داشته باشد تا بتوانیم کاربران را در وب سایت برای ساعت ها نگه داریم و رتبه خوبی هم در گوگل پیدا نماییم. طراحی این صفحه وب میتواند ما را به این جایگاه برساند.

همکاری با مرکز تجاری :
توسط این صفحه وب کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما میتوانند جنبه های مختلف همکاری با وب سایت و سازمان شما را بررسی نموده و از میان تنوع روشهای همکاری یکی را به انتخاب خود انتخاب نمایند. طراحی این صفحه وب میتواند یک حرکت هوشمندانه برای گسترش کسب و کار شما باشد.

فرم درخواست نمایندگی :
اگر نیاز داشته باشید تا به صورت مکانیزه و توسط یک صفحه وب سایت متقاضیان بتوانند فرم مورد نظر شما را پر نمایند و درخواست نمایندگی خود را برای شما ارسال نمایند طراحی این صفحه وب میتواند از بروکراسی اداری و کاغذ بازی جلوگیری نماید.

اجاره فروشگاه و مغازه :
مطمئن هستیم چنانچه این صفحه از وب سایت به خوبی طراحی گردد میتواند مشتریان واقعی را به محل تجاری و ساختمان آن بکشاند. این صفحه در وب سایت میتواند جلوه بسیار خوبی را به ظاهر و کلیت وب سایت و سازمان شما ببخشد.

حمایت کنندگان مرکز :
بسیاری از سازمان ها و افرادی که در برپا سازی مرکز تجاری نقش موثری دارند انتظار دارند تا نام و نشانی از آنها در بخشی از وب سایت مرکز تجاری وجود داشته باشد. با طراحی وب سایت و این صفحه وب میتوانیم خواسته این دسته از افراد را پوشش دهیم.

نمایندگی ها :
حتما برای رونق کسب و کار معرفی نمایندگی ها و حتی شعبات میتواند مهمترین صفحه وب در وب سایت شما باشد. طراحی این صفحه وب با گرافیک منحصر به فردش میتواند کاربران را به دیدن و مشاهده این صفحه وب ترغیب نماید.

اعطای کد تخفیف :
ارائه و طراحی این صفحه از وب سایت  باعث جلب و جذب بازدید کنندگان خواهد شد. اشتیاق آنها را به خریدهای مجدد و دوباره دیدن وب سایت بیشتر مینماید. زیباترین طراحی را برای این صفحه در نظر گرفته ایم که میتوانیم با نظرات و ایده های خود شما در وب سایت پیاده سازی نماییم.

به اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod

به کمک نیاز دارید ؟ چت با ما