طراحی وب سایت انتشارات

طراحی وب سایت انتشارات

طراحی وبسایت انتشارات

طراحی وبسایت انتشارات

امروزه متاسفانه علاقه مندی نسبت به خواندن کتاب به صورت نسخه چاپی و سنتی آن رو به کاهش میباشد چراکه بسیاری از افراد تمایل دارند تا راحت این کار را انجام دهند. البته افراد بسیار زیادی هم هستند که علاقه به خواند کتاب به صورت چاپی دارند و از منابع اینترنتی برای پیدا نمودن کتاب مورد علاقه شان و سفارش آن بهره میبرند. بنابراین ناشران و کلا افراد مشغول در این صنعت با طیف بسیار گسترده ای از افراد در این زمینه روبرو هستند و این میتواند نوید کسب و کار بسیار خوبی را به آنها بدهد.
چنانچه یک وب سایت انتشاراتی به خوبی طراحی و پیاده سازی گردد و تمامی بخشها و مطالب موجود در آن دسته بندی گردد میتواند در رونق کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد.  میتوانید در نهایت بازدید کنندگان خود را به مشتریان خود تبدیل نمایید و از آنها بخواهید تا به صورت نمایشگاهی به محل و مکان شما مراجعت نموده و به صورت حضوری در رابطه با گرفتن کار جدید و بستن یک قرارداد جدید صحبت نمایید.

مطمئنا مشتریان و کاربران تازه پیدا کرده وب سایت شما از شما نمونه کارها و مشتریان قبلی شما را خواهند خواست تا با روند کاری شما آشنا گردند. نمونه کارها برای آنها بسیار مهم میباشد و ملاک خیلی خوبی برای تصمیم گیری برای آنها خواهد بود. میتوانیم در صفحه اصلی وب سایت با قرار دادن لینک بسیار واضح و مشخصی به نام نمونه کارها مانند بخشی که در صفحه اول سایت بولدیت قرار دارد نمونه کارها را به صورت دسته بندی شده و به صورت منظم به آنها نشان دهیم. چنانچه نمونه کارهای شما بسیار گسترده و وسیع باشد میتوانیم با طراحی یک سیستم جستجوی بسیار عالی و سریع کاربران را در پیدا نمودن نمونه کارهایتان کمک نماییم.
همچنین میتوانید سرویس دانلود بخشی از آثار را هم در اختیار کاربران قرار دهیم تا باز هم متوجه شوند که کسب و کار شما و انتشارات شما چقدر حرفه ای در این زمینه مشغول به فعالیت میباشد. همچنین میتوانید با قرار دادن خلاصه ای از کتاب یا هر اثری کاربران و مشتریان را ترغیب نماییم تا اقدام به سفارش آنلاین هم نمایند.

بخش خرید آنلاین میتواند بخش هیجان انگیز وب سایت شما محسوب گردد.  چرا که در نهایت کاربران کالا یا محصول مورد نظرشان را به سبد خریدشان اضافه خواهند نمود و در نهایت اقدام به سفارش نهایی و پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت مینمایند. باید در طراحی این بخش دقت کافی و لازم را نماییم و با انجام دادن جلسات متعدد با شما و راهنمایی هایی که شما به بخش فنی و تیم طراحی بولدیت میدهید ما را در اجرای هرچه بهتر این قسمت یاری مینمایید.
قرار دادن مقاله و اخبار و بروز رسانی وب سایت باید برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. چراکه که وجود این قسمت در نهایت باعث خواهد شد که بازدید کنندگان روزانه خود را افزایش دهید و در نهایت رتبه و جایگاه وب سایت شما در بین وب سایت های دیگر بالاتر خواهد رفت.  همین بالا رفتن رتبه و جایگاه در بین کاربران و مخصوصا گوگل باعث افزایش بازدید کننده و در نهایت فروش بیشتر خواهد شد.

زندگینامه نویسندگان و ناشران برتر و برگزیده هم میتواند برای خوانندگاه مطالب وب سایت شما بسیار ویژه و مهم باشد. آنها در وب سایت انتشاراتی شما به مطالبی که دنبالش میگردند خواهند رسید و با همین ترفند میتوانیم آنها را نسبت به وب سایت خود وفادار نگه داریم و حتی از آنها بخواهیم که در فضای مجازی و در شبکه های اجتماعی وب سایت و انتشارات شما را معرفی نمایند.
معمولا در طراحی وب سایت انتشاراتی و موارد مربوط به آن میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را به کاربران آنلاین ارائه نماییم که عبارتند از:

  •  طراحی صفحه وب  فروش اینترنتی کتاب
  •  طراحی صفحه وب  فروش اینترنتی کتابها به صورت PDF
  • طراحی صفحه وب  بخش اخبار و مقالات در مورد کتابها و تاریخ نشر آنها
  •  طراحی صفحه وب  انتشار خلاصه ای از کتاب ها برای جذب مخاطبان بیشتر
  •  طراحی صفحه وب  بخش اسامی کتابهای پرفروش و اخباری مختصر در رابطه با آنها

البته سرویس ها و خدمات بسیار متنوع دیگری هم وجود دارد که میتوانیم در زمان عقد قرارداد با شما در میان بگذاریم تا در نهایت در رونق کسب و کار شما سهمی ناچیز داشته باشیم.
چناچه دوست دارید در ابتدا از قیمت وب سایت خود اطلاع داشته باشید و یا اینکه در یک وب سایت انتشاراتی که بخشهای دیگری را میتوان داشت از صفحه پیش فاکتور آنلاین میتوانید اقدامات اولیه خود را انجام دهید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.

اخبار در مورد کتاب ها و تاریخ نشر آنها :
بهتر است قبل ار اینکه کتاب وارد بازار گردد ذهنیت مخاطبان از آن کتاب روشن و شفاف باشد. بنابراین با راه اندازی این قسمت میتوانم آنها را از اخبار در این زمینه و اطلاعات پیرامون کتاب یا مجله مورد نظر آگاه نماییم. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از مجموعه ای از تصاویر کتاب مورد نظر استفاده نماییم و توضیحات کامل به همراه قیمت آن هم در وب سایت قرار دهیم. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

اسامی کتاب های پر فروش و اخبار آنها :
با راه اندازی این بخش میتوانید کاربران خود را هیجان زده نمایید. آنها دوست دارند که بدانند کتاب مورد علاقه کاربران وب سایت کدام کتاب بوده است تا شاید در تصمیم گیری آنها برای خریداری یک کتاب جدیدتر موثر باشد. میتوانیم لینک این صفحه از وب سایت را در بخش های مختلف وب سایت انتشاراتی شما قرار دهیم تا کاربران را بیشتر به خود درگیر نماید. بازدید کنندگان را با سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت غافل گیر نمایید.

بخش مربوط به مولفین :
تالیف کنندگان زیادی مطمئنا با شما کار خواهند نمود. بنابراین برای گسترش کار و نمایش حرفه ای بودن خود میتوانید اطلاعات دقیق از این مولفین در وب سایت و در معرض دید بازدید کنندگان خود قرار دهید. اجازه دهید کاربران مولفین مورد علاقه خود را شناسایی نمایند. مولفین هم با دیدن سوابق و اطلاعات خودشان حتما در سطح گسترده تری با انتشارات شما فعالیت خواهند نمود. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.

بخش مربوط به مترجمین :
بسیاری از افراد که دارای زبان خارجی خوبی هستند با شما در زمینه ترجمه کتابهای مختلف کار خواهند نمود. میتوانید با راه اندازی این قسمت در وب سایت آنها را بهتر و موثرتر به مخاطبان و مشتریان و کاربران آنلاین وب سایتتان معرفی نمایید. از این صفحه از وب سایت میتواند استقبال بسیار زیادی شود چراکه کاربران وب سایت میتوانند به راحتی با مترجمین ارتباط برقرار نموده و بیشتر با آنها ارتباط برقرار نمایند. کاربران وب سایت منتظر طراحی و پیاده سازی این صفحه از وب سایت هستند.

تازه های نشر :
اخبار مربوط به تازه های نشر همیشه خبر ساز هستند و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی به دنبال چنین اخباری در سطح اینترنت میباشند. بنابراین با راه اندازی این سرویس و طراحی اصولی و حرفه ای ای صفحه از وب سایت خواسته این قشر از علاقه مندان وب سایت را پوشش داده تا در نهایت به وب سایت شما باز گردند.

راهنمایی :
در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم روشهای مختلفی برای راهنمایی و ارشاد کاربران و بازدید کنندگان وب سایت استفاده نماییم. میتوانیم این صفحه را به صورت پرسش و پاسخ های متداول طراحی و پیاده سازی نماییم و یا توسط فرمی و سلسله مراحلی کاربران را راهنمایی نماییم. در این صفحه از وب سایت باید از تصاویر گویا استفاده نماییم و حتی میتوانیم به طور صحیح از ویدئوها هم برای بیان مطالب استفاده نماییم.

پذیرش اثر :
طراحی این صفحه و بخش از وب سایت در نهایت میتواند وب سایت و سازمان انتشاراتی شما را بزرگتر و گسترده تر نماید. چراکه توسط فرم و به صورت آنلاین علاقه مندان میتوانند اثر و کار خود را به شما اطلاع داده تا در کوتاهترین زمان با آنها تماس گرفته شود و از آنها دعوت به همکاری گردد. میتوانیم با این صفحه از وب سایت ذهن علاقه مندان به همکاری را بیشتر درگیر انتشارات خود نمایید.

مراکز پخش :
این صفحه از وب سایت میتواند کسب و کار انتشاراتی شما را بیش از گذشته معروف تر نموده و برای شما سود مالی بالایی داشته باشد. چراکه میتوانیم تمامی مراکز پخشی که شما با آنها کار مینمایید و آنها کار پخش کارهای شما را بر عهده دارند را معرفی نمایید. این امر البته میتواند کاملا دو طرفه باشد. در طراحی این صفحه از وب سایت ایده های بسیار جالبی داریم که حتما با شما در میان خواهیم گذاشت.

صاحبان آثار :
حتما باید این صفحه وب را در وب سایت انتشاراتی خود برای صاحبان اثر و معرفی دقیق همراه با تصاویر را در نظر داشته باشید. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم اطلاعات بسیار مختلفی را به بازدید کنندگان بدهیم که این امر را شما برای ما مشخص خواهید نمود. مطمئنا این صفحه از وب سایت میتواند بازدید کنندگان زیادی داشته باشد و حتی بشود که از داخل آن افراد دیگری را جذب انتشارات خود نمایید.

نشر الکترونیک :
میتوانیم به جرات بگوییم که این صفحه و بخش از وب سایت میتواند کاملا وب سایت انتشاراتی شما دگرگون سازد. چراکه با گسترش دستگاه های موبایل و تبلت و میل به خواندن کتابها و مقالات توسط این دستگاه ها میتوانیم برای نشر این آثار به صورت الکترونیکی و آنلاین هم برنامه های ویژه ای داشته باشیم. برای طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت برنامه های بسیار عالی و ایده های نابی داریم.

نشریات :
البته طراحی این صفحه از وب سایت میتواند کاملا به عهده شما باشد و شما بگویید که در این صفحه میخواهید که چه چیزی را قرار دهید. در نهایت میتوانیم با طراحی درست و قرار دادن اطلاعات مناسب حال بازدید کنندگان وب سایت شما بازدید کلی وب سایت را بالا برده و بازدید کنندگان را بیشتر در وب سایت نگه داریم. طراحی این صفحه از وب سایت و دسته بندی مطالب داخل آن را فراموش نکنید.

به اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod

به کمک نیاز دارید ؟ چت با ما