طراحی وب سایت دانلود

طراحی وب سایت دانلود

طراحی وب سایت دانلود

طراحی وب سایت دانلود

حتی در کشورهایی که قانون کپی رایت به خوبی رعایت میشود و شهروندان آن کشورها تا حد امکان اقدام به خرید محصولات و سرویس ها می نمایند وب سایت هایی هم وجود دارند. که به صورت مجانی یا با گرفتن آبونماه خیلی کم .به شما لینک دانلود فایلهایی را میدهند. بنابراین همه ما در کل دنیا بدون شک از چنین وب .سایتهایی فایل یا نرم افزارهایی را دانلود نموده ایم. بنابراین در کشور .ما هم سایت های خیلی خوبی در این زمینه در حال فعالیت میباشند. مهمترین نفع مالی برای دارندگان چنین وب سایت هایی افراد آنلاین و تعداد بازدیدکنندگانشان  در روز میباشد و از طرف دیگر شرکتهای دیگر هم به دنبال وب سایت هایی پرطرفدار و پربازدیدی میباشند که بتوانند تبلیغات خود را در فضای مجازی و اینترنت داشته باشند تا از رقبای خود پیشی بگیرند. بنابراین مطمئنا چنانچه شما هم یک وب سایت دانلود داشته باشید میتوانید به زودی به این سطح درآمدی برسید.

سیستم طراحی وب سایت های دانلود بسیار پیچیده میباشد چراکه به زودی تعداد افراد آنلاین در سایت بالا رفته و ترافیک وب سایت افزایش پیدا نموده و طبیعتا سرعت پردازش اطلاعات و نمایش دادن به کاربر نباید دچار اختلال گردد. از این رو شرکت بولدیت با داشتن چندین سال سابقه طراحی و پیاده سازی وب سایت های دانلود میتواند در کوتاه ترین زمان این امر را برای شما میسر نماید.
معمولا در چنین وب سایت هایی میتواند این فایلها را برای دانلود کاربران قرار داد که عبارتند از:

 • نرم افزار
 • بازی
 • آموزشی
 • موبایل
 • کتاب
 • فیلم
 • صوت
 • گرافیک
 • کنسول های بازی

و ده ها مورد دیگر که حتما مشاوران ما چه به صورت تلفنی و چه به صوت حضوری به طور رایگان اطلاعاتشان را در اختیار شما قرار خواهند داد.
در وب سایت های دانلود معمولا میتوان چنین سرویس هایی را ارائه نمود که عبارتند از:

 •   طراحی و فروش محصولات و نرم افزار ها برای افرادی که سرعت اینترنتی خوبی ندارند
 •   طراحی و فروش شارژهای تلفن همراه مانند همراه اول, ایرانسل, رایتل, تالیا
 •  طراحی سرویس شارژ اینترنت بیسیم وایمکس موبین نت و پارس دیتا به صورت آنلاین
 •  طراحی تبدیل نمودن سایت دانلود به سایت فروشگاهی و مدیریت هر دوی آنها به دلیل تعداد زیاد کاربران آنلاین در وب سایت
 •  طراحی آخرین خبرهای مربوط به نرم افزارها و سیستم عامل ها
 •  طراحی بخش جستجو برای راحت پیدا نمودن نرم افزارها جهت دانلود
 •  طراحی و بهینه سازی بسیار عالی وب سایت در گوگل در جهت پیدا نمودن افراد آنلاین بیشتر
 •  گرفتن تبلیغات متنی و عکسی و بنرهای تبلیغاتی به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه برای کسب درآمد بیشتر از وب سایت

و صدها مورد دیگر که میتوانید در زمان طراحی و سفارش آنلاین وب سایت دانلود خود در شرکت بولدیت آن را انتخاب نمایید.

گروه فنی و مهندسی بولدیت در هر زمان و شرایطی از قبل از انجام مراحل طراحی و سفارش تا بعد از پیاده سازی وب سایت شما در کنار شما خواهیم بود و این نوید را به شما میدهیم تا بهترین شرایط را برای جذب و جلب بازدید کننده برای شما فراهم نماییم.

ضمناٌ انجام کلیه پروژه های طراحی وب سایت در اهواز و طراحی وب سایت فروش فایل با تخفیف ویژه برای همشهریان عزیز اهوازی انجام خواهد گرفت.

بخش پیشنهاد فایل های مرتبط :
مطمئنا وب سایت شما به لحاظ تعداد فایلها و آرشیو آنها کامل نخواهد شد. بنابراین از تجربه کاربران آنلاین خود استفاده نمایید و از آنها نظر و ایده بخواهید که چه فایلهایی را بیشتر برای دانلود دوست دارند. طراحی این صفحه میتواند باعث بالا رفتن رتبه   وب سایت شما در گوگل شود.

نمایش منتخب فایلها ( جدیدترین ها, محبوب ترین ها و … ) :
لیست منتخب فایلها و نمایش آن در سطوح مختلف وب سایت کاربران دیگر را به شوق خواهد آورد تا آن را دانلود نموده و حتی به دوستان خود هم معرفی نمایند. سفارش  و طراحی این صفحه از وب سایت که باعث میشود کاربران در وب سایت برای ساعتها درگیر شوند را از دست ندهید.

امکان ثبت و درج نظرات کاربران برای هر کالا :
همیشه بحث بر سر خوب یا بد بودن فایل دانلودی وجود داشته است. کاربران آنلاین وب سایتها دوست دارند اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. اجازه ندهید برای این کار به سراغ شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک بروند.

بخش امتیاز دهی به کالاها :
همیشه امتیاز دادن به فایل یا یک نوشته میتواند برای کاربران جالب باشد. شرکت در نظرسنجی مخصوصا به صورت آنلاین در جلب و نگه داشتن کاربر به صورت طولانی در وب سایت بسیار مفید میباشد. برای طراحی این صفحه در وب سایت دانلود شما برنامه های خاصی را در نظر گرفته ایم.

امکان دانلود بعد از واریز حق اشتراک :
به دنبال کسب درآمد از وب سایت باشید. در صورت داشتن کاربران آنلاین بسیار زیاد میتوانید ارائه سرویس های وب سایت مانند دانلود فایل را منوط به واریز آبونماه یا حق اشتراک نمایید. با طراحی این صفحه که میتواند حال و هوای فروشگاهی را به ول سایت دانلود شما بدهد فرصت کسب درآمد را از خودتان نگیرید.

لینکدونی :
طراحی و پیاده این صفحه هم در وب سایت دانلود شما در نهایت میتواند باعث کسب درآمد برای شما گردد. بسیاری از وب سایت های نوظهور و حتی آنهایی که قدیمی تر هستند تمایل دارند تا لینک و تبلیغات خود را در این بخش از صفحه وب سایت دانلود شما قرار دهند. طراحی این صفحه وب سایت را برای جلب و نگهداری کاربران به مدت طولانی در وب سایت از دست ندهید.

آخرین فایل های ارسال شده :
نمایش این بخش از صفحه وب چه در صفحه اصلی وب سایت و یا حتی در صفحات جانبی میتواند باعث جذب و جلب بازدید کنندگان بیشتر در وب سایت گردد. آنها از سر کنجکاوی میخواهند بدانند که آخرین نرم افزارهای ارسال شده چه چیزهایی هستند. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های بسیار خوبی را در نظر گرفته ایم.

نرم افزارهای مورد نیاز :
مطمئنا از زمان دانلود نمودن نرم افزار از وب سایت شما تا نصب آن در ابتدا احتیاج به نرم افزارهایی مانند Winrar و غیره میتواند باشد. میتوانید با سفارش و طراحی این صفحه از وب سایت این سرویس و آگاهی را به کاربران آنلاین وب سایت دانلود خود بدهید و آنها را راضی و خشنود گردانید. طراحی این بخش از صفحه وب باید به راحتی برای کاربران قابل رویت بوده تا بتوانند به راحتی نرم افزارهای مورد تظر خود را پیدا نمایند.

آخرین دانلودهای نرم افزار :
طراحی و نمایش این بخش از صفحه وب میتواند باعث ماندگار نمودن کاربران در وب سایت دانلود شما گردد. آنها هر روزه و شاید هر ساعت برای دیدن نرم افزارهایی که بیشتر توسط کاربران آنلاین وب سایت در حال دانلود شدن هستند به وب سایت شما سر بزنند. طراحی این صفحه وب را از دست ندهید.

لینک دوستان :
با طراحی این صفحه از وب سایت میتوانید دوستان و همکاران خود را در وب سایت معرفی نمایید. البته با این کار آنها هم لینک وب سایت شما را در وب سایت خودشان قرار میدهند و با این کار میتوانید سیستم تبادل لینک در جهت افزایش رتبه وب سایت در گوگل را طراحی و پیاده سازی نمایید. طراحی این سیستم بسیار مهم و حساس میباشد چراکه ممکن است برای گوگل نتیجه معکوس داشته باشد.

تبلیغات متنی :
این تکنیک به صورت کلی باعث بالا رفتن رتبه وب سایت در گوگل شده و به عنوان Backlink برای وب سایت های دیگر به حساب می آید. امروزه بسیاری از وب سایت های نوپا به دنبال چنین وب سایت هایی هستند تا لینک خود را در آنها به صورت متنی قرار دهند. طراحی این صفحه وب سایت را برای کسب درآمد بیشتر از وب سایت خودتان از دست ندهید.

مطالب 24 ساعت گذشته :
این صفحه از وب سایت میتواند حکم آرشیو را برای شما داشته باشد. البته مطالب این بخش از صفحه وب میتواند به صورت اتوماتیک هر 24 ساعت یکبار بروز رسانی گردد. برای طراحی این بخش از صفحه وب از برنامه نویسی پیشرفته ای استفاده خواهیم نمود. همین بخش میتواند عاملی برای نگه داشتن کاربر در وب سایت دانلود شما باشد. طراحی این بخش از صفحه وب را از دست ندهید.

به اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod

به کمک نیاز دارید ؟ چت با ما