چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

وب سایت چیست ؟

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟ وب سایت مکانی است که شما در آن می توانید افکار ، خدمات ، عقاید ، محصولات و خدمات خود را نمایش و عرضه کنید . کسانی که خدمات یا محصولات شما را مشاهده می کنند و یا آن را می خرند فقط در منطقه و یا در شهر شما نیستند بلکه در سطح جهانی هستند! و شما به نوعی محصولات و یا خدمات خود را در اختیار کل کاربران وب سایت در سرار جهان قرار می دهید . امروزه با گسترش راه های ارتباطی و تبلیغاتی وب سایت به یک رسانه قدرتمند تبدیل شده است و در دسترس بود آن در سراسر جهان وب ایت را به برترین رسانه تبدیل کرده است.

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

ما در عصر تکنولوژی زندگی می کنیم عصری که در آن تقریبا تمام مردم دنیا از اینترنت و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند , حال این موضوع سوالی در ذهن شما ایجاد می کند که چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟ در جواب به شما باید بگویم که در دنیای اینترنت وب سایت مانند یک بروشور و یا یک کارت ویزیت است که شما میتوانید با استفاده از آن خود , محصولات و یا خدمات خود را به دیگران در سراسر جهان با کمک موتور های جست و جو به کاربران دنیای اینترنت در سراسر جهان معرفی کنید . شرکت طراحی وب سایت بولدیت می تواند در این امر به شما کمک کند و شما را راهمایی نماید .

چند دلیل که ثابت می کند شما چرا باید وب سایت داشته باشید ؟

√ وب سایت ها هیچوقت نمی خوابند !

مردم معمولا عصر ها که اکثر کسب و کار های کوچک و بزرگ تعطیل هستند در موتور های جستجو شروع به گشت و گزار در وب سایت ها می پردازند. این مساله بسیار خوبی است . زیرا سایت ها مثل انسان ها نیستند و نیازی به استراحت کردن ندارند یک وب سایت می تواند به شما کمک بکند که در کل سال و تمام ساعات شبانه روزی حتی روز های تعطیل نیز خدمات یا محصولات خود را به دیگران معرفی بکنید .

√ رقیبان شما از شما جلو زدند !

اگر شما در حوضه یا کسب و کار خاصی فعالیت می کنید و در حال رقابت هستید و اگر وب سایت ندارید قطعا از رقیب یا رقیبان خود یک قدم عقب هستید زیرا داشتن وب سایت در ارائه محصولات یا خدمات شما می تواند کمک بسیار زیادی در فروش محصولات و … شما داشته باشند .

√ آیا شما کل کاربران دنیای اینترنت را می شناسید ؟

در عصری که ما زندگی می کنیم یعنی عصر تکنولوژی تعداد کاربرانی که در کل جهان از اینترنت استفاده می کنند. حدود 2 میلیارد نفر است البته این آمار حدود 33 میلیون و 200 هزار نفرش و رو ایرانی ها تشکیل می دهند که می شود معادل 43 درصد جمعیت کل ایران که رقم چشمگیری است !

وب سایت ها جهانی هستند آنها را دست کم نگیرید !

بیشتر کسب و کار های کوچک و یا مغازه های که در بازار های شهر شما وجود دارند فقط می توانند مشتریانی از همان محه یا شهر داشته داشته باشند اما در وب سایت اگر شما بخواهید می توانید کسب و کار یا خدمات خود را به سراسر جهان ارئه دهید .

چه کسی میتواند در طراحی وب سایت به ما کمک و به ما مشاوره دهد ؟

گروه فنی و مهندسی بولدیت با کنار هم قراردادن تجربه و جوانی سعی خود را نموده تا با بکارگیری نیروهای مجرب و متعهد بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهد. در بولدیت ارائه خدماتی همچون طراحی وب سایت، کیفیت سر لوحه کار قرار گرفته تا بتوانیم با کارنامه خود انتخاب مسیر شما باشیم.

به اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod

به کمک نیاز دارید ؟ چت با ما